Iegādāties pašam sava dizaina māju nekad vēl nav bijis tik vienkārši, ātri un finansiāli pieejami. Par moduļu mājām tiek teikts, ka tās ir lētākas, ilgstpējīgās un ātrāk ražotas kā tradicionālās mājas. Bet kas tad tieši ir moduļu māja un vai šie minētie apgalvojumi atbilst patiesībai? Noskaidrosim tūdaļ pat.
Stirna pļavā lec

Kas māju padara par moduļu māju?

Galvenā moduļu māju atšķirība ir tā, ka tradicionālās mājas tiek būvētas tur, kur īpašnieks ieplānojis mājas atrašanās vietu, bet moduļu mājas, tieši pretēji, tiek ražotas rūpnīcā un tikai pēc tam, jau gatavā veidā nogādātas uz paredzēto atrašanās vietu. Kad moduļu māja ir uzstādīta, nav iespējams atšķirt vai tā ir ražota rūpnīcā vai celta tradicionāli uz vietas.

 

 

Moduļu māju priekšrocības

 

 

1

Īsāks laiks no idejas līdz mājai

Tu ievāksies ātrāk

Pļava ar magonēm

Visbiežāk moduļu mājas razošana aizņem mazāk laika salīdzinot ar tradicionāli būvētu māju. Tas ir iespējams pateicoties efektīvam plānošanas procesam, izkoptai ražošanas tehnoloģijai, kas tiek pastāvīgi attīstīta, un labāko meistaru vienotam darbam. Tā kā darbi notiek zem jumta, tos neietekmē ne lietus, ne sniegs, ne sals. Turklāt daudzas moduļu mājas daļas tiek ražotas paralēli.

 

Tavas mājas ražošanas laiks:

 • Tipveida moduļu māja ar standarta plānojumu no mūsu klāsta
  8 - 12 nedēļas
 • Individuāla moduļa māja
  No 10 nedēļām, atkarībā no projekta sarežģītības
 • Moduļu mājas no noliktavas
  Piegāde 5 darba dienu laikā

   
   
  Putni

  2

  Iespēja samazināt izmaksas

  Tev māja izmaksās mazāk

  Putni pļavāŠī visticamāk ir vispatīkamākā moduļu mājas priekšrocība. Moduļu mājas iegāde ir lētāka kā tradicionālo māju būvniecība. Kāpēc? Galvenokārt pateicoties tam, ka izejmateriāli māju ražošanai tiek iepirkti vairumā tā nodrošinot visizdevīgāko cenu. Arī darba izmaksas ir mazākas, jo nav nepieciešams komandai mērot ceļu uz būvobjektu. Protams, arī īsāks ražošanas laiks ietaupa naudu. 
   
  Jūra

  3

  Fiksēta cena

  Nekādu negaidītu papildu izmaksu

  Punts kokā
  Izvēloties būvēt māju, tu jauno paša sākuma vēlies zināt, ko īsti tu pērc un cik tas izmaksās. Izvēloties moduļu māju, tu izvēlies māju, kas tiks ražota pēc strikti izplānota izmaksu grafika. Līdzko līgums ir parakstīts, tev tiks garantēta fiksēta cena. Nebūs jāuztraucas, ka var rasties neparedzēti izdevumi kā tradicionālajā būvniecībā, piemēram, darbu aizkavēšanās un izmaksu palielināšanās sliktu laikapstākļu dēļ. 
  Pļava ar madarām

  4

  Personalizēts plānojums un dizains

  Tu vari radīt savu sapņu māju

   

  Izvēloties iegādāties individuālo moduļu māju, katrs plānojums un dizains tiek izstrādāts, ņemot vērā mājas īpašnieka vēlmes. Rebalt moduļu mājas ir piemērotas dažādiem klientiem ar dažādiem budžetiem un cenu griestiem. Māju īpašnieki tiek lutināti ar visplašākajām izvēles iespējām materiālos un apdarēs. Kopā ar mūsu māju projektētāju iespējams izvēlēties un piemeklēt visdažādākās apdares detaļas un materiālus pēc katra gaumes un finansiālajām iespējām.

  5

  Ekoloģiskāks ražošanas process

  Tu izvēlies dabai draudzīgāku māju

  Rudzi

  Moduļu māju ražošanas process tiek pilnveidots pastāvīgi, attīstot arvien efektīvāku ražošanas ciklu un daudz precīzāk nosakot nepieciešamo izjemateriālu daudzumu katram projektam, kā rezultātā radot mazāk būvatkritumu. Tā kā materiāli tiek uzglabāti ražotnē, tie efektīvi tiek izmantoti vairākos projektos vienlaicīgi. Pastāv mazāka iespēja, ka materiāli tiks bojāti.

   

   

  6

  Vienkāršāka saskaņošana būvvaldē

  Vieglāks process tev

  Bite ar puķi

  Saskaņošanas laiks un process moduļu mājai atšķiras katrā pašvaldībā un atkarīgs no dāžadiem faktoriem. Bet tā kā moduļu māja netiek uzstādīta uz tradicionāliem masīviem pamatiem, process ir ātrāks un vienkāršāks. Mēs sadarbojamies ar arhitektiem, kas palīdzēs ar saskaņošanu būvvaldē.

   

   

  7

  Kontrolēta ražošana

  Tu ievāksies kā ieplānots

  Rīts

  Tā kā moduļu mājas tiek ražotas saskaņā ar iepriekš rūpīgi izplānotu ražošanas grafiku un zem jumta, ko neietekmē laikapstākļi, ieplānotais ražošanas termiņš tiek izpildīts. Tradicionāli būvējot māju, bieži ievākšanās datumu nākas pārcelt dēļ laikapstākļu iekavētiem būvniecības darbiem.  

  Jūra

   

  8

  Personalizēta apkalpošana

  Par visu būs padomāts

  Stirnas mežā

  Mājas iegāde ir ievērojams dzīves notikums. Tādēļ mums vissvarīgākā ir tava pilnīga apmierinātība ar mūsu apkalpošanu. Sākot no mājas plānojuma, dizaina, budžeta un beidzot ar uzstādīšanu, mēs darīsim visu iespējamo, lai jaunās mājas iegādes process būtu viens no aizraujošākajiem un patīkamākajiem tavā dzīvē. 

   

  Puķes

   

  Vai esi gatavs nākamajam solim?

  Uzzini, kāpēc jauna moduļa mājas izstrāde kopā ar Rebalt komandu ir tik aizraujoša jau tūlīt.

   

  Saņemt piedāvājumu