Moduļa mājas ražošanas laiks ir atkarīgs no dizaina, saskaņošans procesa un mūsu šībrīža ražošanas noslodzes. Līdzko ir parakstīts līgums un 10% avanss iemaksāts, kopā ar jums finalizēsim dizainu, izvēlēsimies apdares elementus un materiālus. Tad sāksim ražot jūsu māju. Tā būs gatava 8 - 12 nedēļu laikā.
Rebalt tipveidu moduļu māju izmēri ir sekojoši:

Rebalt 25
1 stāvs, viena guļamistaba
9,5x3,5 m
26 m2

Rebalt 40
1,5 stāvs, viena guļamistaba
9x3,9 m
35 m2

Rebalt 120
Divas guļamistabas, garāža
16,64x7,95 m
118 m2

Rebalt 120 DS
1 stāvs, divas guļamistabas, garāža
15,8x7,9 m
118 m2

Rebalt 180
1 stāvs, divas guļamistabas, garāža, divas vannasistabas
17x9,9 m
118 m2

Rebalt 250
2 stāvi, trīs guļamistabas, trīs vannasistabas
16x9,9 m
118 m2

Moduļu mājas var savienot, lai izveidotu lielāku moduļa māju. Iespējams izstrādāt projektu individuālai moduļa mājai pēc jūsu vēlmēm un nepieciešamajiem izmēriem.

Bez iekšējās apadares ir sākot no 575 Eur + PVN.
Jā. Mēs piedāvājam izstrādāt unikālu projektu un dizainu jūsu individuālai moduļa mājai.
Jā. Mēs piedāvājam paveikt pilno iekšējo apdari jūsu moduļa mājai pēc jūsu vēlmēm. Kā arī aprīkot jūsu moduļu māju ar nepieciešamo sadzīves aprīkojumu.
Mēs esam fleksibli apdares materiālu izvēlē atbilstoši jūsu budžetam. Izstāstiet mums savas vēlmes un mēs sagatavosi piedāvājumu.
Moduļa māja mūsu ražotnē Tukumā ar ceļamkrānu tiek uzcelta uz piegādes transporta un dodas uz savām jaunajām mājām. Uzstādīšanas vietā moduļa māja ar ceļamkrānu tiek nocelta no kravas auto un mūsu meistaru komanda to uzstāda uz pamatiem.
Jā. Mūsu ražotnē var apskatīt šobrīd gatavās moduļa mājas. Mēs ar prieku gaidīsim jūs ciemos mūsu ražotnē pie Ventspils šosejas 69 km, Tukumā, Straumes ielā 4.
Mūsu moduļa māju uzstādīšanai izmantojam skrūvpāļu pamatus. To izmaksas ir sākot no 600 Eur. Cena atkarīga no moduļa mājas izmēra, kas ietekmē izmantojamo skrūvpāļu skaitu, un uzstādīšanas vietu. Moduļu māju standartaprīkojuma cenā pamati nav iekļauti.
Rebalt moduļa mājām iespējams uzstādīt jebkura veida apkures sistēmu. Elektriskos radiatorus, dažādas krāsniņas, apkures katlus, kā arī apsildāmās grīdas.
Iepriekš saskaņojot un vienojoties mūsu ražotnē moduļa mājas variet apskatīt arī sestdienās.
Rebalt moduļu mājas cenas ir sākot no 18 100 Eur līdz 197 800 Eur ar PVN. Tā kā mēs strādājam ar dažādiem klientu budžetiem un vēlmēm, projektu un apdares materiālus iespējams pielāgot jūsu vajadzībām.
Līdzko būsim finalizējuši jūsu mājas projektu un noslēguši līgumu, izniegsim jums projekta datus, kas jums būs jāiesniedz savā būvvaldē. Saskaņošanas process katrā novada būvvaldē atšķiras. Tā kā moduļa mājas ir rūpnieciski ražotas, visbiežāk šo māju saskaņošansa process ir vienkāršāks kā saskaņojot tradicionāli būvētu māju. Visērtāk ir piesaistīt arhitektu, kas palīdzēs ar moduļa mājas saskaņošanu būvvaldē. Mēs sadarbojamies ar arhitektiem un nepieciešamības gadījumā tos ieteiksim.
Tas ir iespējams! Jebkurai mūsu moduļai mājai iespējams uzstādīt arī divslīpu jumtu.
Gatavajām moduļa mājām no noliktavas - apskatīt.
Pasūtot savu individuālo moduļa māju - apskatīt.
Moduļu māju ražošana vidēji ir par 10 - 25% lētāka kā tradicionālo māju būvniecību. Kāpēc? Galvenokārt pateicoties tam, ka izejmateriāli māju ražošanai tiek iepirkti vairumā tā nodrošinot visizdevīgāko cenu. Arī darba spēka izmaksas ir mazākas, jo nav nepieciešams santehniķu, elektriķu komandu sūtīt uz uzstādīšanas vietu. Protams, arī īsāks ražošanas laiks ietaupa naudu.
Izvēloties moduļu māju, svarīgi pievērst uzmanību, kas tiek iekļauts cenā. Vai tajā iekļauti logi, grīda, siltumizolācija un durvis.
Jāņem vērā, ka neskatoties uz pievilcīgo moduļa mājas cena, tā nav gala cena mājas iegādei. Vispirms, jums būs jāizvēlas zeme, kur moduļa māju uzstādīt. Tajā skaitā jārēķinās ar izdevumiem būvatļaujas saņemšanai. Arī vietas sagatavošana uzstādīšanai prasīs savas izmaksas - kanalizācijas izbūve, komunikācijas un elektrības sagatavošana. Pamatu izbūve arī vizbiežāk netiek iekļauta moduļa mājas cenā.
Citas izmaksas, kas var rasties ir vides apzamuļošana, piebraucamā ceļa izbūve un garāžas būvniecība.
Jā! Mēs piegādājam uz jebkuru vietu Latvijā, kura ir aprīkota ar atbilstošiem piebraucamiem ceļiem un vidi transporta tehnikas piekļūšanai. Piegādes cenu veido nobraukto kilometru skaits no mūsu ražotnes Tukumā un laiks, kas nepieciešams, lai ar ceļamkrānu māju novietotu un pēc tam noceltu no piegādes transporta un mūsu meistaru komandai to uzstādīt uz pamatiem. Cena atkarīga no attāluma, mājas lieluma un uzstādīšanas vietas.
Jā, bet tā kā moduļi mājas ir izturīgas un vieglas, tad pamatus nav nepieciešams izbūvēt no masīviem un dārgiem materiāliem. Visbiežāk tie ir skrūvpāļi, kas tiek iemonetēti zemē. Pamatus piedāvājam uzstādīt dienas laikā.
Mūsu moduļu mājas ir aprīkotas ar elektrības vadiem, sadales kārbu, ūdens un kanalizācijas caurulēm ar izvadiem līdz mājas pamatiem. Jums nepieciešamas parūpēties par elektrības pieslēgumu un kanalizācijas sistēmu ārpus mājas.
Jā! Maldīgi domāt, ja moduļu mājas tiek būvētas ātri, tās nav siltinātas un piemērotas dzīvošanai ziemā. Moduļu mājas ir siltinātas un piemērotas dzīvošanai visās sezonās.
Moduļa māja ir Māja ar lielo burtu. Funkcionalitātes ziņā nav atšķirīgas no savām vecākajām māsām - mājām, kuru būvniecība ir laikietiplīga, dārga un sarežģīta. Lielākā atšķirība - moduļu māju ražošanā tiek izmantota inovatīva ražošanas tehnoloģija, kas sniedz iespēju māju pabeigt ātrāk un lētāk kā tradicionālu māju. Moduļu māju galvenā atšķirībā ir tā, ka tās tiek celtas ražotnē zem jumta, nevis uz pamatiem atklātā vidē un piegādātas klientam gatavā veidā, uzstādot tās uz pamatiem.
Aizdevumu saņemšana moduļu māju iegādei nav viegla, bet ne neiespējama. Mēs sadarbojamies ar visām kredītiestādēm. Bet mēs nepiedāvājam māju finansēšanu, kā arī mēs nesniedzam finansēšanas konsultācijas.
Mēs iesakām sākt ar savas bankas uzrunāšanu - vai tā būtu Swedbank, SEB banka vai Citadele. Piesakies konsultācijai un aizpildi pieteikumu finansēšanai savā bankā.
Esiet kreatīvs un izskatiet visus variantus, piemēram, iegūt finansējumu no vairākiem aizdevējiem.
Jā! Mūsu darbam nodrošinām 5 gadu garantiju. Atseviškām daļām tiek nodrošināta trešo pušu sniegtā garantija.
Rebalt moduļu māju variet novietot jebkurā atbilstošā vietā, kur iespējams uzstādīt skrūvpāļu pamatus, kā arī transportēšanas tehnikai piegādāt un to novietot. Jāņem vērā piebraucamo ceļu stāvoklis un elektrības vadu klātbūtne.
Ja vēl neesiet iegādājies zemi savai mājai, iesakām izmantot populāro sludinājumu portālu www.ss.lv, kur atradīsiet šībrīža aktuālos zemes pārdošanas sludinājumus. Bet ja esiet nolūkojis kādu sev mīļu pilsētu, ciematu vai lauku teritoriju un pats vēlaties uzrunāt zemes īpašnieku, iesakām apmeklēt www.kadastrs.lv. Šajā vietnē par maksu iespējams uzzināt informāciju par zemes gabaliem un to īpašniekiem.
Personalizēšana ir iespējama visdažādākajos veidos. To ierobežo vienīgi jūsu budžets un mājas izmērs. Rebalt ražo augstas kvalitātes moduļa mājas, tādēļ mēs vienmēr piedāvāsim labākās kvalitātes dizainu, materiālus un ražošanas tehnoloģijas. Mēs nekad nepiekāpsimies mūsu kvalitātes principu priekšā un apsolām jums sniegt labāko par saprātīgu cenu.
Nē. Mēs nepārdodam moduļu māju plānus un ražošanas materiālus. Visas Rebalt moduļa mājas ražo mūsu meistari mūsu ražotnē Tukumā. Mēs vēlamies nodrošināt, ka katra moduļa māja no Rebalt atbilst mūsu augstajiem kvalitātes un veiktspējas standartiem.
Mūsu mājas ir konstruētas uz koka karkasa, kas brieži vien tiek sauktas - koka karkasa mājas. Koka karkass salīdzinājumā ar citiem būvniecības materiāliem ir vielgs, bet izturīgs. Tā kā sadarbojamies ar dažādiem piegādātājiem, personalizēšanai piedāvāsim jums visplašāko apdares un materiālu klāstu.
Jā. Mēs esam ļoti fleksibli apdares materiālu izvēlē. Esam atlasījuši plašu specifisku materiālu klāstu, par kuru veiktspēju esam pārliecināti un kuri izskatās lieliski. Tā kā tos izmantojam regulāri un vairumā, mēs varam piedāvāt labu cenu. Atkāpšanās no mūsu piedāvātajiem standarta materiāliem ir iespējams, bet tas var paaugstināt izmaksas.
Jā. Klientam ir vissvarīgākā loma jebkurā laba dizaina mājā. Mūsu projektētājs ciešā sadarbībā ar jums strādās pie jūsu moduļu mājas izveides. Jūsu māja būs mērķtiecīgi dizainēta atbilstoši jūsu unikālajām vēlmēm, vajadzībām, ierobežojumiem un iespējām, ko sniedz mājas atrašanās vieta.
Visbiežāk piegāde un uzstādīšana notiek 1 dienas laikā. Piegādes transports ar jūsu moduļa māju dosies ceļā jau pašā rīta agrumā, mūsu komanda to sagaidīs un uzstādīs uz pamatiem. Vakarā māja būs jūsu rīcībā.
Mēs ražojam moduļu mājas mūsu ražotnē Tukumā, Straumes ielā 4.
Visām mūsu modeļu mājās griestu augstums ir no 2400 mm līdz 2850 mm, bet arī griestu augstumu ir iespējams piemērot pēc jūsu vēlmēm.