Stirna pļavā Rebalt

Maksājumu grafiks

 

Lejupielādēt
Lejupielādēt

 

8 soļi no idejas līdz mājai

 

Lai padarītu ceļu līdz jaunai mājai pēc iespējas vienkāršāku un saprotamāku, mēs esam izveidojuši 8 soļu izklāstu, kas palīdzēs saprast ar ko rēķināties šajā aizraujošajā ceļā.

Stirna pļavā lec


 

1

Budžeta noteikšana

Pļava ar magonēm

Kad ideja par savu māju ir radusies, ieplāno mājas būvniecībai paredzēto budžetu. Budžets palīdzēs tev ātri pieņemt lēmumus gan par mājai paredzēto īpašumu, mājas izmēru, dizainu, materiāliem un papildaprīkojumu.  

 
 
Putni

2

Īpašuma sagatavošana

Putni pļavā

Pirms pasūtīt māju, vispirms ir jāizvēlas īpašums, kur to novietot. Sazinies ar savas pilsētas vai novada būvvaldi un noskaidro vai uz īpašuma nav liegumi mājas uzstādīšanai, vai ir pieejama atbilstoša infrastruktūra komunikāciju izbūvei, kanalizācijas sistēmu izbūvei. Pārliecinies vai moduļu māju varēs ērti piegādāt un grunts ir piemērota pamatu uzstādīšanai. 

 
Jūra

3

Mājas iegāde

Punts kokā

Te sākas aizraujošākais! Savas mājas radīšana - mājas dizaina un aprīkojuma izvēle. Tev ir divas iespējas. Izvēlēties kādu no mūsu tipveida modeļu dizainiem vai pasūtīt mums radīt unikālu dizaina māju tieši tev. Tu vari arī izvēlēties māju ar pelēko apdari un laika gaitā pats parūpēties par iekšējo apdari. Vai arī saņemt māju ar pilnu iekšējo apdari un dažādu papildaprīkojumu pēc tavām vēlmēm. Izvēle ir tavā ziņā! 

Pasūtot māju, jāveic 10% rezervācijas maksājums.

Pļava ar madarām

4

Saskaņošana būvvaldē

 

Papardes

Kad esi veicis moduļu mājas pasūtīšanu un iemaksājis rezervācijas maksājumu, saņemsi no mums mājas tehnisko pasi. Tā būs nepieciešama, lai veiktu saskaņošanu sava novada vai pilsētas būvvaldē. Šajā solī tev visdrīzāk būs nepieciešama arhitekta palīdzība. Mūsu sadarbības partneru lokā ir labākie arhitekti, kas palīdzēs ar būvvatļaujas noformēšanu.

5

Finansējums

Rudzi

Ja savas mājas finansēšanai izvēlēsies aizņēmumu, tev bankai būs jāiesniedz atbilstošie dokumenti. Mēs sadarbojamies ar visām kredītiestādēm. 

 

Pludmale

6

Mājas ražošana

Bite ar puķi

Atkarībā no mājas dizaina un aprīkojuma, ražošanas process aizņems no 8 - 10 nedēļām tipveida mājām, savukārt individuālām mājām atkarībā no projekta sarežģītības. Ja izvēlēsies tipveida modeli no noliktavas, tā piegādi veiksim 5 darba dienu laikā pēc atbilstošo maksājumu saņemšanas.

Zosis

 

7

Piegāde un uzstādīšana

Rīts

 

Kad māja gatava, mūsu rūpnīcā Tukumā tā tiks uzcelta uz kravas auto un aizvesta pie tevis uz jebkuru vietu Latvijā. Uz vietas māju sagaidīs mūsu komanda, kas to uzstādīs nodošanai tev. Tipveida modeļu mājas piegāde visbiežāk notiek vienā dienā.  

Jūra

 

8

Laipni lūdzam jaunajā dzīvē!

Apsveicam ar jauno māju! 

 

Stirnas mežā 

 

 

Vai esi gatavs nākamajam solim?

Uzzini, kāpēc jauna moduļa mājas izstrāde kopā ar Rebalt komandu ir tik aizraujoša jau tūlīt.

 

Saņemt piedāvājumu